Author: k***4
Date:
Review: 物流超快!每週都會下單一些日用品或消耗品。不可或缺的平台。
顏色: By The Book
尺寸: 均碼
Price: NT$137
Original Price: NT$221
| Color | Play Fair |
| Finish | Glossy |
| 高度 | 14.1 cm |
| 長度 | 2.6 cm |
| 淨重 | 0.18 g |
| 寬度 | 1.6 cm |
| 淨容量 | 4.3 ml |
| SKU | sb2405300689665918 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 5029620 people said the quality is very good!
Author: k***4
Date:
Review: 物流超快!每週都會下單一些日用品或消耗品。不可或缺的平台。
顏色: By The Book
尺寸: 均碼
Author: n***t
Date:
Review: 超級喜歡畫起來超好看我會想回購那種
顏色: Case x Case
尺寸: 均碼
Author: a***e
Date:
Review: omg the gloss is smooth and shiny and the lip liners colour is soo good the shade is case x case and i am so happy from this purchace and the pakaging is cute (please like)<33
顏色: Case x Case
尺寸: 均碼
Author: c***a
Date:
Review: sooo pretty i love it so much
顏色: Case x Case
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.